Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 381
Najnowszy Użytkownik: Bogdaneis
Emocje na Tunieju 1/8 MŚ Kadetek w Pyskowicach
News kadetkiNa turnieju w Pyskowicach zespół MTS-u wygrał 2 mecze z trzech i wywalczył podobnie jak rok temu awans do 1/4 Mistrzostw Woj. Śląskiego juniorek Młodszych. Awans tegoroczny tym cenniejszy , że myszkowianki nie mogły wystąpić z przyczyn zdrowotnych w optymalnym składzie.
Po 2 dniach rywalizacji nasz zespół zajmował 3 lokatę, która nie dawała przepustki do ćwierćfinału. o wszystkim decydowały pojedynki w ostatnim dniu Turnieju w Pyskowicach , w którym Myszkowianki potrzebowały wysokiego zwycięstwa nad zespołem z Zabrza i musiały oczekiwać na korzystny dla siebie wynik meczu pomiędzy gospodarzem Turnieju i zespołem z Dąbrowy Górniczej. Pierwszy warunek myszkowianki wypełniły wygrywając bez straty seta ale to nie wystarczało aby być pewnym awansu.

Atakuje Ola Gałązka

Wygrana drużyny z Pyskowic w stosunku 3:1 eliminowała nas bowiem z walki o lepszy wynik jak w ubiegłym sezonie . Przez 3 sety tego meczu nadzieje naszego zespołu zmalały niemal do zera gdyż gospodynie prowadziły już 2:1 w setach i niewiele zapowiadało , że sytuacja może się odwrócić na naszą korzyść. Końcówka 4 seta przyniosła jednak zwrot o 180 stopni i zespół z Dąbrowy zdołał wyrównać stan meczu na 2:2. Wtedy mogliśmy już świętować awans do najlepszej 12-tki drużyn Mistrzostw Śląska Kadetek.

Grupa 8 - 1/8 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Volley Dąbrowa Górnicza 3 6 3 9 3 281 208
2 MTS As Myszków 3 5 2 7 4 244 210
3 KSS "GUMISIE" Pyskowice 3 4 1 6 6 250 220
4 SV MOSiR Zabrze 3 3 0 0 9 88 225

W turnieju 1/8 podopieczne trenera R.Buczka zagrały w składzie: Rusek Ola, Gałązka Ola, Machelska Emilia, Starczewska Anna, Kowacka Julia, Zamora Oliwia, Katolik Nadia, Placek Julia, Struska Paulina

Już w poniedziałek 15 stycznia kolejne zmagania już w 1/4 Finału w Katowicach lub Jastrzębiu/ okaże się niebawem po losowaniu grup/